Müügitingimused ja Garantii

Müügitingimused

Peale ostutellimuse vormistamist saadetakse teile e-maili teel tellimuse kinnitus koos makse tegemise jaoks vajalike rekvisiitidega. Kauba toimetamisel teie poolt valitud aadressile eeldame 100% arve tasumist. Kaupade hinnad o­n Eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20%).
Koos kaubaga väljastatakse Ostjale paberkujul lõpparve, mis tõendab ka garantiid. Kaubale lisandub saatekulu, mis o­n lisatud tellimuse arvele. Kullerile saatekulu maksta ei ole vaja. Saatekulu ei lisandu, kui Ostja tuleb kaubale ise järele.

Toodete pildid o­n illustratiivse tähendusega ja need võivad erineda tegelikust tootest. Kahtluse korral kontakteeruda müüjaga või uurida infot tootja kodulehelt. Veenduge, et tellimisel märgitud saaja andmed oleksid õiged, sest kaup saadetakse Teie poolt märgitud saaja aadressile.

Tellimisel sisestatud kliendiandmed jäävad salastatuks vastavalt Stanford Music privaatsuspoliitikale ja neile o­n ligipääs ainult Stanford Music OÜ töötajatel või vajalikel kolmandatel pooltel (näiteks kuller või transpordifirma).

Rohelise ja kollase laoseisuga tooted on meie poodides ja/või laos kohapeal olemas. Antud toodetele on keskmine tarneaeg 1-5 tööpäeva. Kui valite kauba transpordi meetodiks kaubale ise järgi tulemise Stanford Music kauplusesse, võib tarneaeg olla 1-7 tööpäeva. Kauba valmisoleku kinnitus saadetakse teile e-maili aadressile. Enne seda, ei soovita me kaubale järgi tulla. Punase laoseisuga tooted on tellitavad. Nende tarneaeg teatatakse teile tellimuse soovi korral e-maili aadressile koos tellimusarvega, mille 50% osas tasumist võtab Stanford Music kui tellimuse kinnitust ja tarneaja algust.

Kui tellitud kaubale väljastatud tellimusarve ei laeku Stanford Music OÜ arveldusarvele 10. päeva jooksul alates tellimuse saatmise hetkest, loeb Müüja seda tellimusest loobumisest.

Olenamata kauba andmetes või ostukorvis kuvatud transpordimeetodist, rakendatakse transpordikulu vastavalt hinnakirjale kauba tegeliku kaalu ja mõõtude alusel.

Garantii tingimused ja tagastamine

Kui e-poest ostetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi, siis on teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele 10 päeva jooksul alates kauba jõudmisest meieni. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema originaalpakendis. Kindlasti peab Teil alles olema ostudokument.
Vastavalt VÕS § 194 lg 4 tasub kauba tagastamise kulud €10.- ulatuses tarbija.

Tavakauplusest ostetud kvaliteetse (ilma puudusteta) kauba ümbervahetamine sõltub konkreetse poe ja tarbija vahelisest kokkuleppest, kuid Stanford Music pole kohustatud ostetud toodet vastavalt seadustele ümber vahetama ega raha tagastama.

Stanford Music OÜ poolt müüdud uutele toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Pretensioonide esitamise periood hakkab kehtima kliendile kauba väljastamise hetkel koostatud saatedokumendil näidatud kuupäevast. Garantiiaja jooksul on ostjal õigus toote tasuta garantiiremondile. Kui toodet ei ole võimalik remontida, on kliendil õigus nõuda toote asendamist. Garantii katab kõik materjali- ja tootmisvead ning korvab nii töö kui ka varuosade maksumuse, kui viga on tekkinud tootja süül. Garantii kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud tingimustes. Garantii ei kata kahjustusi või vigastusi, mis on põhjustatud väärkohtlemisest või valest käsitsemisest. Garantii alla ei kuulu ka liikuvate mehaaniliste detailide loomulik kulumine.
Garantii kehtib üksnes originaal ostudokumendi esitamisel.
Garantiiaeg katkeb ning tasuta garantiiteenused kaotavad kehtivuse juhul, kui:
a) toodet Stanford Music kauplusesse garantiiremonti tuues ei ole ette näidata remonti vajava toote ostudokumenti;
b) toote seerianumber on muudetud, eemaldatud või mitteloetav;
c) toote defekt ilmnes omaniku süül ebaõige ekspluateerimise tulemusena, instruktsiooni mittejälgimisel, või toote mittehoolikal hoidmisel tekkinud vigade korral.
Juhul kui ostetud kaubal ilmneb puudus, mis kuulub garantii alla või mille eest vastutab müüja, võtke ühendust lähima Stanford Music OÜ kauplusega. Palume eelnevalt täita ka hooldustööde vorm, mis asub SIIN.

Ostja õigused ja kohustused

Ostjal o­n õigus nõuda tellimuse tühistamist ja raha tagasimaksmist, kui Müüja ei suuda lubatud perioodi jooksul tellimust täita.
Ostjal o­n õigus Müüjalt infot küsida.

Ostja o­n kohustatud tutvuma privaatsuspoliitika ja müügi ning garantii tingimustega.
Ostja o­n kohustatud Müüjaga eelnevalt kokku leppima või Müüjat teavitama oma otsustest seoses tellimusega.
Ostja o­n kohustatud eelnevalt veenduma, et toode vastab tema soovidele. Selleks võib infot hankida tootja kodulehelt või küsida infot Stanford Music poodidest (k.a. veebipoe e-maili aadressilt epood(at)stanfordmusic.ee)
Ostja o­n kohustatud tutvuma kauba transpordi hindade ning tingimustega.

Müüja õigused ja kohustused

Müüjal o­n õigus muuta tarneaegu, kui vastava kauba varud o­n ammendunud ja seda ei ole võimalik lubatud aja jooksul tarnida. Sellisel juhul teavitab Müüja Ostjat esimesel võimalusel tarneaja ületamisest ja kui ostja ei soovi kauem oodata või selle asemele mõnda teist toodet, siis kantakse Ostjale raha tagasi.
Müüjal o­n õigus tellimusest taganeda, kui vastava kauba varud o­n ammendunud. Sellisel juhul teavitatakse Ostjat ja kantakse raha tagasi.
Müüjal o­n õigus muuta kaupade hindu, teksti ja kaupade saadavuse infot ette teatamiseta.
Müüja o­n kohustatud kandma tarneaja ületamisel kauba tagastamisega seotud kulud, kui Ostja on otsustanud tellimusest loobuda.
Müüa o­n kohustatud esimesel võimalusel tagastama Ostja poolt tasutud raha, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul, kui Ostja o­n tellimusest loobunud või toote tagastanud.
Müüja o­n kohustatud andma kaubale garantii, kui Ostja ei ole rikkunud garantiitingimusi.
Müüja o­n kohustatud parandama või asendama puudusega kauba. Kui seda pole võimalik teha, o­n Müüja kohustatud esimesel võimalusel tagastama Ostja poolt tasutud raha, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul ekspertiisi tulemuste saamisest.
Müüja garanteerib kauba kvaliteedi ja komplektsuse.
Müüja vastutab kauba eest kuni kauba üleandmiseni kliendile.

Erimeelsuste lahendamine

Käesolevat lepingut puudutavad erimeelsused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.

Stanford Music OÜ kontaktandmed

Aadress: Raua 1/ Pronksi 6 , 10124 Tallinn
Tel: +3726676 030

Tallinna kaupluse e-mail: pood(at)stanfordmusic.com
E-poe e-mail: epood(at)stanfordmusic.com
Lahtiolekuajad:
E-R: 10-18
L: 11-17
P: Suletud
 
Reg nr: 10988892
KMKR (VAT) nr: EE100867936
Konto nr: EE672200221023780238 (Swedbank)