Kuidas osta?

Stanford Music poolt pakutavate toodete ostmiseks on kaks moodust:

  1. Külastada meie kauplusi Tallinnas, Tartus või Rakveres ning osta tooted otse poest. Antud juhul annab see võimalusi ka instrumente reaalselt proovida ning müügipersonali käest nõu küsida. Makseid saab tasuda nii sularahas kui ka kõigi põhiliste krediitkaartidega. Võimalik on teostada ka järelmaksu Liisi või LHV Järelmaksu abil.
  2. Tellida tooted läbi stanfordmusic.com veebipoe.
  • Esiteks, leia tootekataloogi või otsingu abil sind huvitav toode. Kui toote laoseis on kategooriavaates roheline ning tootelehel aktiveerunud “LISA KORVI” nupp, tähendab see, et antud toode on vähemalt ühes meie kauplustes reaalselt olemas. Punase laoseisu puhul on võimalik vajutada “TELLI!” nuppu, misjärel saadetakse teile e-maili teel info tarneaja kohta ja juhised tellimuse vormistamiseks vajaliku 50% ettemaksu tegemiseks.
  • Vajuta “LISA KORVI”, et lisada toode ostukorvi. Ekraanile ilmub kinnitus toote edukast lisamisest ostukorvi. Kui soovid jätkata ostu sooritamist ja/või lisada veel tooteid ostukorvi, vajuta “JÄTKA”. Ostu/Tellimuse vormistamiseks vajuta “OSTUKORV”.
  • Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse andmed. Kontrollige tooted ning kogused ning sisestage oma e-maili aadress et liikuda edasi. Järgmises aknas tuleb täita oma kontaktandmed, valida sobiv tarneviis ning makseviis. Peale valikute tegemist vajuta “KINNITA TELLIMUS”, millele järgneb suunamine maksmisele ning vastavasisuline kinnitus teie e-mailile! Maksta saab pangaülekandega (ettemaksuarve saadetakse automaatselt tellimuse kinnitusega), krediitkaardiga või Paypal-iga. Paypal makse puhul lisandub 1% lisatasu.
  • Pärast tellimuse kinnitusel oleva summa tasumist, saadetakse lõplik arve teie e-mailile ning tellimus pannakse DPD kullerveoks valmis või viiakse Itella Smartpost terminali. Vaata kättetoimetamise hindu SIIT!
  • Kui valisite tellides kaubale ise järele tulemise võimaluse Stanford Music kauplusesse, saabub e-mailile teade kauba valmisolekust. Kauba toimetamine laost Stanford Music kauplusesse võib aega võtta 1-7 tööpäeva. Enne teavitusmeili saabumist ei soovita me kaubale järele tulla!

Küsimuste korral võtke ühendust veebipoe aadressil epood(at)stanfordmusic.com või otse meie kauplustega!