PRS Guitars Roadshow 2018!

26. september on tähtis päev kõikidele kitarrientusiastidele, sest just sel päeval leiab aset Stanford Musicu Tallinna poes (Raua 1) Ameerika kitarritootja PRS Guitars üritus „RoadShow 2018”. Kohapeal saab tutvuda PRSi tootevalikuga ja proovida erinevaid instrumente. Esindatud on USA Custom, SE seeria, ning ka akustilised pillid. Lisaks on võimalus saada nõustamist, ning ajada juttu PRSi Skandinaavia esindajatega. Üritus on vabas vormis – võta sõber kaasa ja tule uurima!

PRS Guitars on 1985. aastal asutatud Ameerika kitarride tootja, kes sai oma nime asutaja Paul Reed Smith järgi. Paul hakkas kitarre ehitama juba 1970-ndate aastate keskpaigas. Esimesed tuntumad kitarristid kellega koostööd tehti, olid näiteks Stanley Whitaker, Derek St. Holmes ja Howard Leese. Suurem läbimurre Paul Reed Smithi jaoks leidis aset kui Carlos Santana hakkas mängima tema tehtud pilliga. See tõi PRSle juba piisavalt tähelepanu, ning 1985. aasta NAMM show ajaks oli Paul Reed Smith kindlustanud oma koha ja nišši kitarride maailmas!

Lisaks oma laialt tuntud USA Custom pillidele, hakati 1990-ndatel tootma Aasias ka soodsamaid SE seeria instrumente, ning aastal 2013. ka USAs tehtud „S2” seeriat. Ühtlasi toodab PRS ka akustilisi kitarre ning võimendeid. Tuntuimad PRSiga mängivaid pillimehi tänapäeval lisaks Carlos Santanale on ka näiteks John Mayer, Alex Lifeson ja Mark Holcomb.

Sündmus FB-s : https://www.facebook.com/events/2158594604397467/

Üritus on kõigile tasuta.
Ürituse toovad Teieni STANFORD MUSIC ja EM Nordic Finland OY.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga